Wesołych świąt!

Chociaż Święty Mikołaj ma w ostatnim czasie sporo na głowie, to dalej chętnie wczytuje się w listy – podobno najbardziej lubi te nadsyłane z Filologa. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was zapracował sobie na górę prezentów! Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was specjalne życzenia – prosto od studentów oraz pracowników Wydziału Filologicznego.

Choć tegorocznym świętom Bożego Narodzenia towarzyszy wiele dynamicznych i zmiennych chwil, nierzadko trudnych i skłaniających do głębokich refleksji, to mamy nadzieję, że wszyscy studenci, pracownicy oraz przyjaciele Wydziału Filologicznego najbliższe dni spędzą w przyjemnej, ciepłej i radosnej atmosferze.

W tym ostatnim miesiącu życzymy Wam tego, by spełniły się wszystkie Wasze najskrytsze marzenia - nie tylko te, które są związane z pracą czy nauką. Mamy nadzieję, że rok 2024 będzie dla Was szansą do rozwijania perspektyw i uwalniania umysłów! Wracajcie do nas zdrowi i pełni nowych motywacji.

A czego życzą Wam studenci oraz pracownicy Wydziału Filologicznego? Coż... Sami ich wysłuchajcie!